Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe 10 marca 2015 wyświetleń: 1675

Tańce - Pan Damian i Pan Piotr

Dzieci uczą się tańca klasycznego i nowoczesnego. Przygotowują się także do występów. Zajęcia odbywają się w każdą środę.

Zajęcia Taneczne dla najmłodszych prowadzone przez Pana Damiana Antoniaka - właściciela łódzkiej szkoły tańca Bacara Dance Studio - to grupa dedykowana początkującym młodym tancerzom, dzieciom w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci nabywają świadomości własnego ciała, kształtują koordynację ruchową, poczucie rytmu i przede wszystkim świetnie się bawią.

Program zajęć obejmuje naukę elementów tańca towarzyskiego, hip hopu, baletu, tańca nowoczesnego, tańców ludowych oraz ćwiczeń rytmicznych. Tak, by później wraz z wiekiem i stopniem zaawansowania Dziecko wraz z Rodzicem i naszą sugestią mogło samo wybrać styl taneczny, w którym czuje się najlepiej.

Jesteśmy organizatorem m.in. Gali Tańca Przedszkolaka i wielu innych tanecznych przedsięwzięć, podczas których Dzieci mogą prezentować swoje taneczne umiejętności występując na scenie.

Bardzo duży nacisk podczas swoich działań kładziemy na indywidualny rozwój predyspozycji dziecka oraz dobre samopoczucie i pozytywne wzmocnienie podczas zajęć.

Damian Antoniak

BACARA DANCE STUDIO

Szkoła Tańca

 

tel.669 560 444

 e-mail:bacaradance@wp.pl

aktualizowano: 2020-11-04
cofnij drukuj do góry