Mali Misjonarze

Mali Misjonarze 14 lutego 2015 wyświetleń: 3035

GRUPA III - "MALI MISJONARZE"

Mali Misjonarz to MY! – Julia, Klemens, Antonia, Ksawery, Karolinka, Antoś, Konstancja, Maks, Ania, Jaś, Marysia, Krzyś, Natalka, Julian, Monika, Gabryś, Ewa, Franio, Ala, Szymon, Małgosia.

Jest nas w grupie 21 osób. Opiekują się nami: Pani Ania, Pani Magda, Pani Wiola.

Każdego dnia radośnie przychodzimy do przedszkola. Lubimy ze sobą spędzać czas bawiąc się na naszym placu zabaw – wspinając się po drabinkach i ściance, bujając się na huśtawce, kręcąc się na karuzeli, budując z piasku babki i duże zamki, grać w piłkę nożną a także chętnie malujemy, układamy puzzle i budujemy różne konstrukcje z klocków.

Rozwijamy swoje umiejętności wykonując różne zadania na naszym materiale – przelewamy wodę, nawlekamy korale, zapinamy ramki, układamy różową wieżę i brązowe schody itp. Chętnie uczymy się literek i liczb oraz ćwiczymy nasze rączki rysując różne szlaczki.

Bardzo szybko uczymy się wierszyków i piosenek, które energicznie śpiewamy. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na nasze występy.

Jesteśmy Misjonarzami naszego Taty, polecamy się codziennie naszej Mamie – Maryi i prosimy o opiekę nad wybrykami i figlami naszych anielskich przyjaciół – Aniołów Stróżów. 

ost. aktualizacja: 2018-06-02
cofnij drukuj do góry