Mali Misjonarze

Mali Misjonarze 14 lutego 2015 wyświetleń: 3216

GRUPA III - "MALI MISJONARZE"

Mali Misjonarz to MY! – Julia, Filip , Antonia, Adam , Karolinka, Jaś , Konstancja, Gabryś, Ania, Tyberiusz, Marysia, Krzyś, Olga , Julian, Ewa, Franio, Ala, Szymon, Małgosia.

Jest nas w grupie 19 osób. Naszymi wychowawcami są: Pani Ania, Pani Magda, Pani Wiola.

Każdego dnia radośnie przychodzimy do przedszkola. Lubimy ze sobą spędzać czas bawiąc się na naszym placu zabaw – wspinając się po drabinkach i ściance, bujając się na huśtawce, kręcąc się na karuzeli, budując z piasku babki i duże zamki, grać w piłkę nożną. W sali chętnie malujemy, układamy puzzle i budujemy różne konstrukcje z klocków.

Rozwijamy swoje umiejętności wykonując różne zadania na materiale rozwojowym – przelewamy wodę, nawlekamy korale, zapinamy ramki, układamy różową wieżę i brązowe schody itp. Chętnie uczymy się liter i liczb oraz ćwiczymy nasze ręce rysując różne szlaczki.

Bardzo szybko uczymy się wierszyków i piosenek, które energicznie śpiewamy. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na nasze występy.

Jesteśmy Misjonarzami naszego Taty, polecamy się codziennie naszej Mamie – Maryi i prosimy o opiekę nad wybrykami i figlami naszych anielskich przyjaciół – Aniołów Stróżów. 

ost. aktualizacja: 2019-03-05
cofnij drukuj do góry